School voor Economie en Ondernemen scoort het beste in de provincie Utrecht

Studenten van de School voor Economie en Ondernemen van MBO Amersfoort zijn de meest tevreden mbo-studenten in deze richting in de provincie Utrecht. Dat blijkt uit de MBO Keuzegids 2015. Ook op het gebied van prestaties scoort onze school het beste in de provincie. Het percentage studenten dat na vier jaar het diploma haalt, ligt ver boven het landelijk gemiddelde.

Poster boostcampagne School voor Economie en OndernemenDe studenten beoordeelden de school op de volgende onderdelen:

* Docenten en lessen
* Leer je genoeg?
* Begeleiding
* Eerlijke toetsing?
* Stage
* Organisatie

Het Centrum Hoger Onderwijs Informatie stelt de Keuzegids samen. De redactie bewerkt gegevens van het Centraal Register Beroepsonderwijs (CREBO), het ministerie van OCW/DUO, het Researchcentrum voor Onderwijs en Arbeidsmarkt (ROA) en de resultaten van de JOB-Monitor.

Privacy-instellingen

Wij optimaliseren graag onze website, daarom maken wij gebruik van cookies. Wijzig je voorkeuren of bekijk ons privacybeleid.

Privacybeleid | Sluiten
Instellingen