Lees de blogs van studenten Sophie en Riemer

Riemer en SophieTwee studenten van de School voor Economie en Ondernemen bloggen over hun opleiding en het leven op school. Sophie (20) en Riemer (20) doen allebei de opleiding MHBO Marketing & Communicatie.

De komende weken vertellen zij je via vlogs en blogs over het leven op onze school. Bijvoorbeeld wat voor vakken je op deze opleiding krijgt en wat voor invulling die krijgen. Daarnaast zullen ze je ook een bedrijf laten zien waar je stage bij kan lopen, en interviewen ze ondernemers uit de regio om je tips te geven hoe je een eigen bedrijf begint.

Lees hun blogs hier.

Privacy-instellingen

Wij optimaliseren graag onze website, daarom maken wij gebruik van cookies. Wijzig je voorkeuren of bekijk ons privacybeleid.

Privacybeleid | Sluiten
Instellingen