Interesse in onze opleidingen?

Het kiezen van een nieuwe opleiding, die bij jou past, kan lastig zijn. Soms weet je al wel welke richting je leuk vindt, maar daarin heb je dan ook weer meerdere keuzes.

Hoe kom je aan de informatie om de goede keuze voor jouw nieuwe opleiding te maken?

Wij helpen je daar graag bij. En dit kan sowieso via de volgende 5 opties:

1. “Opleidingen” : Klik hier als je op zoek bent naar uitgebreide informatie over al onze opleidingen van de School voor Economie & Ondernemen.

2. “Open huis” : Kom, bezoek, proef de sfeer en maak kennis met ons tijdens een van onze Open huis momenten. Je bent van harte welkom en wij nodigen je bij deze graag uit om kennis met ons te maken! Tijdens een Open huis krijg je nog meer informatie over onze opleidingen, omdat er dan presentaties, etc. worden gegeven en je met docenten en huidige studenten van onze school kunt praten over de opleidingen en de school. Dit is de kans om jouw vragen te stellen! Bovendien kun je tijdens zo’n Open huis de sfeer van onze school en het gebouw proeven, waarin je daadwerkelijk les zult krijgen.

3. “Voor Studenten”: Ben je nieuwsgierig? En wil je alvast een kijkje in “onze studenten keuken”? Hier vind je informatie voor onze huidige studenten. Zo zie je, lees je en beleef je alvast een beetje hoe het er bij ons uitziet en aan toegaat.

4. www.zoekjouwmbo.nl /MBO-oriëntatieworkshops.  Als VMBO- of MBO-student heb je nog een andere mogelijkheid om je te helpen bij het maken van de juiste keuze voor je nieuwe opleiding. Via deze site kunnen VMBO-leerlingen en MBO-studenten informatie vinden over de MBO-oriëntatieworkshops bij verschillende ROC’s, AOC’s en vakscholen in de regio Amersfoort en Utrecht. Je opgeven voor zo’n oriëntatiemiddag (ook op onze school) kan via deze site.

5. Vraag het ons! Heb je vragen? Dan horen wij dat graag van je en helpen wij je dan je gerichte vraag via deze link.

Privacy-instellingen

Wij optimaliseren graag onze website, daarom maken wij gebruik van cookies. Wijzig je voorkeuren of bekijk ons privacybeleid.

Privacybeleid | Sluiten
Instellingen